Általános, Harsánnyal kapcsolatos témák

Közélet, sport, oktatás, és még sok minden más amit meg szeretnél vitatni másokkal.

Tisztelt Regisztrálni Szándékozók!

Az elmúlt időszak tapasztalata azt mutatja, hogy bizonyos keleti országokból, napi 25-30 üzleti jellegű regisztráció érkezik a fórumra. A felhasználónevek 99%-a egy betűhalmaz.
Ezért arra kérek minden új regisztrálót (a saját érdekében is), hogy a jövőben felhasználónévként lehetőleg értelmes, értelmezhető nevet válasszon.
A fentiek miatt a frissen regisztráltak csak admin jóváhagyás után lesznek teljes jogú tagok, mert csak így biztosítható a fórum biztonságos, spam mentes működése.

Admin

Re: Általános, Harsánnyal kapcsolatos témák

HozzászólásSzerző: netti78 » 2011.03.12. 22:29

Hóhányó!

Ezek szerint te nem tudsz róla, hogy a 3 község ( Harsány, Kisgyőr, Bükkaranyos) nyertek egy 6 milliós pályázatot rendezvényekre, amelyből minden falunak értelem szerűen 2 millió jut, amit csak rendezvényekre lehet elkölteni, másra nem nagyon tud, hiszen akkor hogyan számol el vele??? :)
A Turul madár pedig minden falubelinek az érdeke, hogy visszakerüljön a méltó helyére. Szerintem, ha minden háztartás csak 1-2 ezer forinttal járul hozzá, már akkor is bőven megvan a rávaló. Ilyen összeg sokkal rosszabb helyre is elmegy.
Ez pedig az én véleményem...
netti78

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.03.16. 12:50

NEM! Nem tudtam róla. Vagy mégis? De az ember könnyen felejt, ezért lehetne egy kis kommentet emlékeztetőül írni!
Ez pozítiv dolog a jelenlegi vezetés számára!

Képújság- megint tele van helyesírási hibákkal! Igaz többnyire elütések, de akkor is!
-fersangi bál, télúző, tavaszköszötő, lakóhelyeükre- Kérjük javítani!
Hóhányó

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2011.03.16. 19:58

Hóhányó!
Köszönöm az észrevételt, nekem is irritálta a szemem, az a néhány elütés!
Kösz Admin a gyors reagálást, csak van egy kis bibi: még az a szó, hogy köszötés, ill. a fő oldalon(?) is megvannak a hibák!
Több odafigyelést! ha mi elütjük az egy dolog, de a képújságot sokan olvassák!
hókuszpók

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2011.03.19. 15:03

Időjárás jelentés:
Levegő hőmérséklet
1.5 C°
Víz hőmérséklet
8.5 C°
Relatív páratartalom
63 %
Légnyomás
1110 hPa
Szélirány
180.0 °
Szélsebesség
5.0 km/h

Ez elég rossz! Kedves Sándorok! Józsefek és Benedekek! MI ez :!: :?: :cry: :cry: :cry:
Remélem egy-kettőre összeszeditek magatokat :!:
hókuszpók

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.03.21. 07:49

Láttam a fényképfelvételeket a 15-i megemlékezésről.
A koszorúzásnál megismertem, ill tudom, hogy koszorúzott a Népdalkör, a Sportegyesület, a Jobbik és a 4. koszorú kié? Tud valaki válaszolni? Netti rád számítok! Te biztos ott voltál!
Köszönöm.
Hóhányó

HozzászólásSzerző: 6aaaaaa » 2011.03.21. 08:12

Hóhányó!

7 koszorú volt.
A hiányzók a község (hivatal), iskola, polgárőr egyesület, illetve a FIDESZ.
6aaaaaa

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.04.28. 08:46

- Az olvasáshoz segítséget nyújt a Harsányi Tükör című újság -

Minden Tiszteletem a polgármesternek a fél év alatt elvégzett munkájáért!
De! Vége a kampány időszaknak, ezért jobb lenne, ha az újságban több konkrétum jelenne meg! Szóból, számokból és tettekből ért a magyar ember! (Mennyibe kerül, ki fizeti, mi az elkezdési-befejezési határidő, van-e rá esély?)
1.Takarékos büdzsé? Mi az hogy büdzsé, miért kell idegen szavakat használni? Ilyen tervekkel ezek szerint mégsem üres a pénztárcánk ( hál istennek)! Melyik területen takarékosdodnak?
2.Eddig hol voltak a karbantartók? Miért nem javították, rendelték meg, szerelték fel, festették le… stb Miért kapták a fizetésüket?
3.Fűtés- energiapazarlás- a kazánfűtő az egy szakma. Ezek szerint nem szakképzett dolgozó végzi ezt a munkát? A gázkazán bekötésekor miért nem figyeltek a fel, vagy figyelmeztettek az energiapazarlásra?!
4.Létszámcsökkenés- tudjuk, hogy miért nincsenek gyerekek. :shock:
Nincsenek munkahelyek, a fiatalok sokáig tanulnak, kitolódik a gyerekvállalási időszak.
Ha a kormányunk támogatja a „kisebbséget” ami már sajnos többség, nem lesz változás! (70-30%)
5.Az aszfaltozott utakra is jócskán ráfér a felújítás! Erről is pontosabb információt szeretnénk tudni! Melyik utca és mikor, és ki és mennyiért? Pontatlan a tájékoztatás, égető a kérdés!
6. Milyen lesz az új buszmegálló? Ki fizeti? Ki lesz a kivitelező?
7. A nyár végére a növényzet újra benövi a patakmedret…
8. Olvasnék az önellátó gazdálkodásról.. A sertéshizlalásnak mi értelem? El lesznek adva a disznók? Vagy feldolgozva?! Hol, ki? ÁNTSZ mit szól hozzá? Kidolgozottak ezek a kérdések?
9. Búj pince felújításának a folytatása kezdődik el inkább. Nem? ( Az expolgármester sokat foglalkozott ezzel a témával).
Nem túl sok terv ez a pincével kapcsolatosan?
10. A Magyar Közútnak talán kérvényt kell benyújtani, hogy kijavítsa az utakat? Köszönjük, hogy felhívta rá a figyelmüket!
11. Az iskola felújítási terve ezek szerint kész van. A kivitelező remélem harsányi vállalkozó lesz..
12. Mit jelent az, hogy erdei iskola? Az erdőben tanulnak? :o
13. Hol lesz a bölcsőde? Hány fővel fog üzemelni? (Gyerek létszám, dolgozók)
14. Hol lesz a műfüves pálya?
15. Miért kell egyházi felügyelet egy kaszáláshoz? Illetve a balesetveszélyes fákat mikor vágják ki?

Bocs, ha hosszú voltam :)
Hóhányó

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.05.02. 12:36

Sziasztok!
Hallgatás beleegyezés?
Hóhányó

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2011.05.04. 10:10

Eeeeegen!
hókuszpók

HozzászólásSzerző: dzsem » 2011.05.06. 05:07

Miért nem aktívabbak a harsányiak a fórumban ?
Nincs véleményük ?
dzsem

ElőzőKövetkező

Vissza: Köztér