Internet

Közélet, sport, oktatás, és még sok minden más amit meg szeretnél vitatni másokkal.

Tisztelt Regisztrálni Szándékozók!

Az elmúlt időszak tapasztalata azt mutatja, hogy bizonyos keleti országokból, napi 25-30 üzleti jellegű regisztráció érkezik a fórumra. A felhasználónevek 99%-a egy betűhalmaz.
Ezért arra kérek minden új regisztrálót (a saját érdekében is), hogy a jövőben felhasználónévként lehetőleg értelmes, értelmezhető nevet válasszon.
A fentiek miatt a frissen regisztráltak csak admin jóváhagyás után lesznek teljes jogú tagok, mert csak így biztosítható a fórum biztonságos, spam mentes működése.

Admin

Internet

HozzászólásSzerző: bobby » 2010.10.05. 15:40

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy várható-e internet hálózat fejlesztés a közeljövőben? A T-home net csak a falu egyes részein érhető el, sok helyen pedig nem. Már többször is próbáltam beköttetni, de a bekötésig soha nem jutottam el, mert nem megfelelő a hálózat. Mivel nincs más választás Borsodweb-es netet használok, de nagyon elegem van már belőle. Iszonyatosan lassú, megbízhatatlan, sokszor böngészni sem lehet vele normálisan. Már többször is reklamáltam, de a helyzet évek óta változatlan. Először a vezeték nélküli verziót használtam, de az annyira használhatatlan volt, hogy áttértem a kábeles változatra, ami valamivel megbízhatóbb. A 2048/512 kbit/sec net 5625 forintba kerül 1 év hűséggel, a T-home-nál 3850ft 5Mbit/s, UPC-nél 4000ft 30Mbit/s, a DIGI-nél pedig 2500ft 20Mbit/s. Az árakból látszik, hogy a Borsodweb teljesen el van szállva az árakkal, ez 2010-ben egyszerűen nevetséges. Remélem az új vezetés tesz valamit az ügy érdekében, jó lenne ha T-home hálózat teljesen kiépülne, vagy valamilyen más szolgáltató megjelenne(DIGI, UPC).
bobby

Re: Internet

HozzászólásSzerző: Roxana » 2010.10.05. 19:05

Bobby!
Ehhez nem akratm hozzá szólni, mert sokat nem tudok a net-ről. De!
Hogy-hogy nincs T-home net?
Digi csatorna van, de digi- net nincs?
UPC drága.
Roxana

HozzászólásSzerző: bobby » 2010.10.06. 06:24

Kedves Roxána!
A T-home hálózat nincs megfelelően kiépítve községünkben. A központi részeken van net, de a perifériákon nincs, így kb a fél falu rá van kényszerülve a Borsodwebre. Digi nincs Harsányban, csak a tányéros tv, de a nethez kábel kell. A UPC pedig nem drága, olcsóbb mint a T-home és nagyobb sávszélességet biztosít. Ami drága az a Borsodweb, cserébe pedig selejt szolgáltatást nyújt. Az a szomorú, hogy ezt megteheti, mert tudja, hogy nincs más.
bobby

HozzászólásSzerző: zolee » 2011.01.16. 09:25

Hello!

Nekem is Borsodweb internetem van és nagyon drága és lassú.
2 megabit 5600 Ft-ba kerül. Ez kb olyan szinten van most 2011-ben mintha egy Trabantot vennék vagy 3 millió Forintért. Nevetséges az egész.
zolee

Vissza: Köztér