Harsányi utak helyzete

Közélet, sport, oktatás, és még sok minden más amit meg szeretnél vitatni másokkal.

Tisztelt Regisztrálni Szándékozók!

Az elmúlt időszak tapasztalata azt mutatja, hogy bizonyos keleti országokból, napi 25-30 üzleti jellegű regisztráció érkezik a fórumra. A felhasználónevek 99%-a egy betűhalmaz.
Ezért arra kérek minden új regisztrálót (a saját érdekében is), hogy a jövőben felhasználónévként lehetőleg értelmes, értelmezhető nevet válasszon.
A fentiek miatt a frissen regisztráltak csak admin jóváhagyás után lesznek teljes jogú tagok, mert csak így biztosítható a fórum biztonságos, spam mentes működése.

Admin

Re: Harsányi utak helyzete

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.05.31. 12:12

Dzsem!
Mit akartál írni? Mire akartál utalni? Lehet. hogy papíron foltozott...

(MÉG) nem derült ki, hogy nálunk vannak-e csontvázak a szekrényben!?
Hóhányó

HozzászólásSzerző: dzsem » 2011.06.01. 19:57

Arra kivántam utalni,hogy nemtudom,hogy az előző polgármester tárgyalt-e az ügyben.
De annyi biztos hogy ,ha tárgyalt is nem jelentette meg a képújságban.
Azért húsz év alatt biztos hogy kátyúztak.
dzsem

HozzászólásSzerző: bobby » 2011.06.01. 20:20

Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de 20 év alatt nem nagyom láttam kátyúzást a faluban(kivéve a főutcát, de az nem önkormányzati tulajdon). Jobban belegondolva a földutakat nem is nagyon szokták kátyúzni, aszfaltos út pedig nem sok van nálunk. Egy kis zúzott követ szórtak néha, kétszer vagy háromszor az elmúlt 20 évben.
bobby

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.06.03. 09:45

Bobby!
Teljes mértékben igazad van.
Sajnos.
Hóhányó

HozzászólásSzerző: KŐKEMÉNY » 2012.04.17. 18:29

netti78 írta:Én úgy hallottam, ha jók az információim,hogy állítólag az Önkormányzat pályázott egy az utak asztfaltozásáról szóló pályázatra, és amennyiben az sikeres lesz, akkor abból 5-6-7 utcát tudnának rendbe szedni belőle. Reméljük, hogy valóban így lesz, és rövidesen nálunk is hasonló minőségű utakon tudunk közlekedni, mint a szomszédos községekben, falvakban.
Én csak annyit fűznék hozzá "zolee" fórumozó társam felvetéséhez, hogy eddig 20 év alatt is befizettük szerintem elég szép számban a súlyadót, és cserébe nem kaptunk mást, mint jó esetben silány minőségű, félig leasztfaltozott utcákat. Így szerintem nem is várhatjuk el a jelenlegi faluvezetéstől, hogy ezeket a problémákat, amelyeket az utóbbi években ilyen mértékben elhanyagoltak, egy éven belül meg tudják oldani. De biztos vagyok benne, hogy a leendő testületünk mindent el fog követni annak érdekében, hogy ezek a dolgok minél előbb rendeződjenek a községben.

MIKOR ? ? ?
KŐKEMÉNY

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2012.04.25. 12:04

Na éppen ideje, hogy megcsinálják azt az útszakaszt! Kocsival életveszélye közlekedni..

Köszönjük a polgármesternek, hogy intézkedett, de az illetékesek fejére pedig rá kellene ütni, hogy ezt eddig nem vették észre, és azt a pénzt amit ide kellett volna fordítani hová tették? Hányszor van ez az útszakasz papíron javítva?
hókuszpók

HozzászólásSzerző: netti78 » 2012.04.25. 21:22

Hát az a helyzet, hogy már én sem vagyok túl bizakodó az utas pályázatokkal kapcsolatosan, ugyanis mostanság nagy a hallgatás a témában...
Na majd meglátjuk mi lesz belőle...Egyébként nem vagyok elvakult a mostani vezetéssel kapcsolatban, ugyanis a választások utáni időszakban a polgármester úr azt ígérte, hogy fórumokat fognak rendezni, ahol a harsányi lakosok is elmondhatják véleményüket, észrevételeiket, ill. ötleteiket is. Hát nem mondanám, hogy sűrűn lett volna erre példa az utóbbi időben!!!
Egyébként én úgy hallottam annak idején, kb. 1 évvel ezelőtt, hogy a képviselők által felajánlott tisztelet díjból utcát fognak aszfaltozni, de egy ideje nem hallunk erről semmit.
Ti nem vagytok kíváncsiak rá, hogy az eltelt másfél év alatt összegyűlt tiszteletdíj összegét mire fordították, vagy esetleg meg van-e még, vagy pedig az Önkormányzat felélte azt?
netti78

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2012.04.26. 08:27

Netti!
1. Igen, nagy a hallgatás a témában. Ugyan ahéten kaptunk Harsányi Tükröt, de az inkább történelem könyv, mivel csak a múltról olvashatunk belőle.. a fényképek pedig feleslegesek bele.
2. Én sem vagyok elvakult.
3. A tavasszal talán volt egyszer fórum..
4. ezt nem hallottam, de tényleg jó lenne tudn, hogy igaz-e?
hókuszpók

HozzászólásSzerző: borász » 2012.07.26. 10:39

Miért van 40-es sebességkorlátozás a falu elején?
Trafipaxhely kellet? Másképp már senki sem szalad bele?
Kérem valaki szedje le azt a táblát!
borász

HozzászólásSzerző: zolee » 2013.02.13. 08:55

A Harsány-Miskolc útszakasz már megint szánalmas állapotban van. Annyi kátyú van rajta, mint égen a csillag. Nem értem miért nem lehet normálisan megcsinálni és akkor nem kéne minden nap bosszankodni miatta.
zolee

ElőzőKövetkező

Vissza: Köztér