Közélet Harsányban

Közélet, sport, oktatás, és még sok minden más amit meg szeretnél vitatni másokkal.

Tisztelt Regisztrálni Szándékozók!

Az elmúlt időszak tapasztalata azt mutatja, hogy bizonyos keleti országokból, napi 25-30 üzleti jellegű regisztráció érkezik a fórumra. A felhasználónevek 99%-a egy betűhalmaz.
Ezért arra kérek minden új regisztrálót (a saját érdekében is), hogy a jövőben felhasználónévként lehetőleg értelmes, értelmezhető nevet válasszon.
A fentiek miatt a frissen regisztráltak csak admin jóváhagyás után lesznek teljes jogú tagok, mert csak így biztosítható a fórum biztonságos, spam mentes működése.

Admin

Re: Közélet Harsányban

HozzászólásSzerző: netti78 » 2010.11.29. 13:44

Szia Roxana!

Mi voltunk olyan szerencsés helyzetben, hogy jelen tudtunk lenni családostól az Adventi gyertyagyújtáson.
Nagyon sokan megtisztelték jelenlétükkel ezt az Ünnepet a komor időjárás ellenére is. Nagyon szép, az Ünnephez méltó beszédet mondott Polgármesterünk.
A gránátalmások pedig nagyon szép énekeket énekeltek gitárszó kíséretében. Tényleg nagyon hangulatos volt.
Nagyon szép lett, és megfelelő méretűre sikerült az Adventi koszorú is, amelyet szinte mint egy nagy család, egy nagy kört alkotva fogtak közre kis falunk lakói.
Én csak bízom benne, hogy a következő gyertya gyújtásnál még többen leszünk, és az Ünnep közeledtével pedig olyan sokan, hogy megtelik a Főtér.
Polgármesterünk beszéde végén megemlítette, hogy a következő gyertyagyújtásra forralt borral és forró teával fogják megvendégelni a képviselő testület tagjai az oda látogató embereket.
Ez szerintem egy nagyszerű ötlet és kezdeményezés az Önkormányzat részéről.
Gratulálunk hozzá!!!
netti78

HozzászólásSzerző: 6aaaaaa » 2010.11.29. 17:46

Roxana 10:51

Nettivel egyetértve, szerintem is meglepően sokan voltak.
Ha minden igaz, úgy láttam Admin rögzítette, és szerintem teljes egészében le fogja adni (max. 15 perc volt az egész), ha már nincs is fenn a képújságon.
A vesszőparipám, egy kihangosítást megért volna. Az énekkart ( jó volt) lehetett hallani, a Polgármestert, aki oldalt, vagy háttal állt neki az már kevésbé hallhatta, de a Tiszteletes Asszonyt, női mivoltából fakadóan, gyenge orgánuma miatt alig lehetett hallani.
A lényeg kell ilyen.
6aaaaaa

HozzászólásSzerző: Roxana » 2010.11.30. 12:03

Sziasztok!
Köszönöm a tájékoztatást! Örülök, hogy sok embernek örömet szereztek a fellépők és a megjelentek is a jelenlétükkel!
Rajtam kívül álló okok miatt be nem látható időn belül nem tudok köztetek lenni!
:( Tartsatok ki! Írogassatok!
Sziasztok
Roxana

HozzászólásSzerző: netti78 » 2010.12.08. 09:06

Sziasztok!

Volt szerencsénk ismét részt venni a vasárnapi Adventi Ünnepségen. Nagyon szívélyes volt a fogadtatás, és szerintem a meleg tea és a forralt bor is nagyon jólesett a hideg időben mindenkinek. Köszönjük szépen a képviselőknek! Bár nem tisztelték meg jelenlétükkel annyian az Ünnepet, mint első alkalommal, de gondolom, hogy ez csak a hideg időnek tudható be. Nagyon jó, nagyon tetszik ez a fajta kezdeményezés, és gondolom, hogy ezzel nem csak én vagyok így.
netti78

HozzászólásSzerző: zsóri » 2010.12.12. 17:35

2010.12.12 Vasárnap
Megtörtént a harmadik gyertyagyújtás szép volt Főterünkön a műsor !
Igen örvendetes,hogy ilyen ügyes gyerekeink vannak,akik emlékezetessé tették ezt a szép ünnepet ! Becsüljük községünk lakóinak minden értékét !És ne a múlton "csámcsogjunk" hanem "építsük" a jövőt !
zsóri

HozzászólásSzerző: KŐKEMÉNY » 2010.12.24. 18:46

Békés ,Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
KŐKEMÉNY

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.01.03. 13:48

Olvasók!
Tudjátok mi a probléma? Arra vártok, hogy valaki írjon valamit! Figyelem egy ideje, hogy olvasottság nagyon jónak mondható, de sajnos ti nem veszitek a fáradságot arra, hogy hozzászóljatok, elmondjátok a gondolataitokat, a véleményeteket, legalább arról, amit az a néhány hozzászóló ír!
Pedig nem kell elmenni a hivatalba, nem kell felkeresni a képviselőket, nem kell felemelni a telefont, hanem jól átgondolva, megfogalmazva le lehet írni (névvel, vagy egy poénos névvel azt amit gondoltok, vagy szeretnétek, stb.
Dicséret illeti meg a saját névvel bejelentkezetteket, de különösen Tóth Tamást, mert neki van véleménye (csak sajnos ritkán)! Szívesen olvasnék tőle! Sajnos egy-két téma megfeneklett.
Valószínűleg akkor is többen írnának és nemcsak olvasnának, hogyha a falunak lenne egy szóvivője, és a feltett kérdésekre, felvetésekre válaszolna! A pogármesternek nincs ideje, az admin pedig nincs felhatalmazva (ez érthető).
Tehát: legyen válasz!
Hóhányó

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2011.01.04. 07:46

Sziasztok!
Igaza van Hóhányónak, de erről már Roxana is írt!
Majd összeszedem magam, és megrpóbálok írnia, nemcsak a viccekbe! Megígérem!
hókuszpók

HozzászólásSzerző: királylány » 2011.01.04. 12:21

Hóhányó és Hókuszpók!
Csatlakozok hozzátok, igazat adok nektek!
Én is csak a verseimmel és a sütés témámmal vagyok elfoglalva, de abban bízva, hogy valaki még ír hozzá!

királylány
királylány

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.01.11. 11:30

Ma ezek a gondolatok jutottak eszembe, ti szoktatok gondolkozni? Folytassátok!
Miért?
- nem frissítik már a képújságot?
- csak egyedül készíti aki készíti?
- nem segíthetnek fiatalok (önkéntesen)
- nem készülünk már a 750 éves évfordulóra?
- nem kapunk tájékoztatást a Turul-madárral kapcsolatos ügymenetről, folyószámla összegéről?
- nincs a falunak múzeuma?
- nem folytatódott a 90 évesekről a sorozat
- nem köszöntjük a falu legfiatalabb lakóját is
- nincs hír a polgárőrök munkájáról

Ki(k)?
- szervezi a 750 éves megemlékezést
- kaphat(nak) EU-s segélycsomagot
- lehet(nek) polgárőr, van-e felvétel

Mikor?
- kezdődik a rendezvénysorozat (750 év)
-

Hol?