Közélet Harsányban

Közélet, sport, oktatás, és még sok minden más amit meg szeretnél vitatni másokkal.

Tisztelt Regisztrálni Szándékozók!

Az elmúlt időszak tapasztalata azt mutatja, hogy bizonyos keleti országokból, napi 25-30 üzleti jellegű regisztráció érkezik a fórumra. A felhasználónevek 99%-a egy betűhalmaz.
Ezért arra kérek minden új regisztrálót (a saját érdekében is), hogy a jövőben felhasználónévként lehetőleg értelmes, értelmezhető nevet válasszon.
A fentiek miatt a frissen regisztráltak csak admin jóváhagyás után lesznek teljes jogú tagok, mert csak így biztosítható a fórum biztonságos, spam mentes működése.

Admin

Re: Közélet Harsányban

HozzászólásSzerző: Tóth Tamás » 2011.01.12. 11:42

Tisztelt Hóhányó!!

- Mert a Teleház csak Kedden és Csütörtökön van nyitva ezért csak akkor tudja megcsinálni Kákonyi István!!
- Igen egyedül készíti a videót!
- Mi fiatalok "nem értünk" ilyen munkához.
- 750. évfordulóra majd május vagy júniusba lesz megtartva a faluba!
- Hivatalba kapunk róla tájékoztatást a Polgármester fogadóóráján! (szerda 13.00-17.00, péntek 9.00-11.00 )
- Sajnos nincs, de lehetne kialakítani! (Pl:. Kúltúrház, stb......)
- a falu legkisebb lakóját is jó volna köszönteni, de csak az öregekkel foglalkoznak. (ez nem sértésnek szándékoztam írni)!!!
- A Polgárőrségről azért nincs hír mert nem is járnak ki csak a fiatalok!! 28db polgárőrből vagy 10 aktív! Szívesen várjuk jelentkezését akármelyik harsányi lakosnak, legyen fiatal, középkorú vagy akár öreg is, szívesen látjuk őket a Harsányi Polgárőr Egyesületnéll!! Jelentkezni lehet a 06-30-621-48-04 Kocsis Antal Elnöknél!!

Kik Szervezik!!

- A 750 éves megemlékezést a Harsány polgármesteri hivatal szervezi tudomásom szerint!!
- akárki kaphatna EU-s csomagot csak meg kéne pályázni!! (Vattán például mindenki kap csomagot!!!)
- 18 életévét betöltötte, magyar állampolgár, büntetlen előéletű, felvételi nincs, csak a következő gyűlésre el kell jönni és a jelenlegi tagok megszavazzák hogy akarják-e az egyesületbe!

Még valami óhaj sóhaj hölgyeim uraim???
Rendelkezésre állok mindenki előtt, kérdezhettek bármit én az kiderítem!!
Tóth Tamás

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.01.12. 12:04

Sziasztok!
Én kérek elnézést, mert a keddi frissítést vártam a képújságnál, és megtörtént hétfőn! köszönjük.
Néhány kérdésemre kaptam választ Tamástól és az admintől, csak nem értem miért nem itt teszi közzé?
Hóhányó

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2011.01.13. 11:10

Megvan Harsány község első szóvivője!
Gratulálok Tóth Tamás!

Tamás! Mi az hogy ÖREG!!!?????
hókuszpók

HozzászólásSzerző: KŐKEMÉNY » 2011.01.13. 17:46

Gratulálunk !Hatékony községvezetés ! Szóvivő :Tóth Tamás !Csak így tovább !!!---- Zsák a foltját megtalálja .
KŐKEMÉNY

HozzászólásSzerző: netti78 » 2011.01.14. 09:22

Szervusz Kőkemény!

Már rég nem hallottunk felőled. Eltűntél az utóbbi időben.
Az a nagy helyzet, hogy az előző vezetés ideje alatt az ilyen információk töredéke sem jutott el hozzánk. Szerintem nem kritizálni kellene, hanem azt kellene észre venni, hogy milyen történések vannak és voltak az elmúlt időszakban községünkben. Már megbocsáss, de az előző 20 év alatt nem nagyon találkoztunk ilyen jellegű dolgokkal. De ez nem csak az én véleményem, hanem még rajtam kívül több száz másik emberé is.
Te pedig csak nyugodtan dugd a fejed a homokba és elégedetlenkedj tovább! Szevasz!
netti78

HozzászólásSzerző: Tóth Tamás » 2011.01.14. 09:22

Hókuszpók!! A legidősebb embert köszöntik Harsányba karácsonykor!!Ez nálam az öreg :D

Kőkemény legyél olyan kemény hogy felvállalod a neved és úgy pofázol!!
Tóth Tamás

HozzászólásSzerző: királylány » 2011.01.14. 13:00

Hóhányó!
Jók a kérdéseid!
Tamás!
Tetszenek a válaszaid, ne foglalkozz a sértegetővel!
Nettinek igaza van, rég nem kaptunk ennyi tájékoztatást, igaz egy kis noszogatás kell hozzá! Kár, hogy a többi szász ember nem ír!

A kérdésekhez kapcsolódva: valóban szükség lenne egy falumúzeumra, ahol megnézhetnék a gyerekeink, unokáink, hogy a szüleink, nagyszüleink mivel dolgoztak, milyen használati tárgyaik voltak. ( ha még fellelhetők ilyen tárgyak)
De! Egy iskolatörténeti kiállítás is nagyon érdekes, és izgalmas feladat lehet!
Összehozná a falu apraját-nagyját, otthon felkutatni a fiókok mélyéről az úttörőnyekkendőt, a rajztáblát, régi könyveket, füzeteket.
Jó kis feladat lehetne a gyerekeknek, hogy az iskola névadójának Mátyás napra (február 24-re), melyik osztály tud többet összegyűjteni!
más.
Láttam harsányról képeslapot (ezt a falu öregjei) kapták karácsonykor. El tudnám képzelni naptár (fali, vagy kártya) formájában.
Szerintetek?
királylány

HozzászólásSzerző: Tóth Tamás » 2011.01.15. 11:37

királylány nagyon is igazad van!el tudnám képzelni a falinaptárt harsány múltjától a jelenig képekkel.
Tóth Tamás

HozzászólásSzerző: királylány » 2011.01.17. 12:13

Tamás! Köszönöm, hogy legalább egy helyeslő választ kaptam. :)

Harsányiak!
Közeleg az adóbevallás, ne feledkezzetek el az adótok 2x1 százalékáról!

Harsányi Hunyadi Mátyás Általános Iskoláért Oktatási Alapítvány
3555 Harsány, Munkácsy u.2.
ADÓSZÁM: 18419843-1-05

Magyar Katolikus Egyház: 0011
Magyar Református Egyház: 0066

Kérjük a tisztelt "Admint", ezeknek az adószámoknak a közzé tételét a képújságban is! Köszönjük
királylány

Előző

Vissza: Köztér