Kulturális programok Harsányban

Közélet, sport, oktatás, és még sok minden más amit meg szeretnél vitatni másokkal.

Tisztelt Regisztrálni Szándékozók!

Az elmúlt időszak tapasztalata azt mutatja, hogy bizonyos keleti országokból, napi 25-30 üzleti jellegű regisztráció érkezik a fórumra. A felhasználónevek 99%-a egy betűhalmaz.
Ezért arra kérek minden új regisztrálót (a saját érdekében is), hogy a jövőben felhasználónévként lehetőleg értelmes, értelmezhető nevet válasszon.
A fentiek miatt a frissen regisztráltak csak admin jóváhagyás után lesznek teljes jogú tagok, mert csak így biztosítható a fórum biztonságos, spam mentes működése.

Admin

Re: Kulturális programok Harsányban

HozzászólásSzerző: királylány » 2010.12.16. 12:20

Senki nem tud semmit? :(
királylány

HozzászólásSzerző: KŐKEMÉNY » 2010.12.17. 17:52

Most itt "Fű alatt mennek a dolgok"!De erre szavaztatok. Mit sírtok !!!"Becsapott Parasztok ,Nemesek ,és egy szem Királylány!"!
Más Sem Tud Semmit !A képviselőket meg sem lehet szólítani ,nemhogy megkérdezni!!!Köszönni sem tudnak ,igaz eddig sem tudtak ,
hogy miért szavazták oda őket ,csak az "Isten "tudja !-Vagy már ő sem !!!!!
KŐKEMÉNY

HozzászólásSzerző: netti78 » 2010.12.19. 19:38

Szervusz Kedves "Kőkemény" fórumozó társam!

Egy pár mondatod szerintem hagy kívánnivalót maga után!!! Azt még most nem igazán értem, hogy ennyi idő után ki is lett becsapva, és szerintem a Parasztok és Nemesek, és egy szem Királylány megnevezés nagyon cinikusan hangzik, nem gondolod Kőkemény!!!
Ha tényleg ennyire Kőkeménynek érzed magad, mint ahogy nevezed saját magad a fórumban, akkor szerintem le is leplezhetnéd magad, mert egy ilyen kemény embernek szerintem nem szükséges álnév mögött bujkálnia. Egyébként van egy sejtésem személyedet illetően, de majd meglátjuk, hogy hogyan alakulnak a dolgok a közeljövőben és szerintem elég lesz, ha akkor hallatod a hangodat.
Azt nem tudom, hogy melyik képviselőt nem lehet megszólítani, esetleg megkérdezni, a környezetemben ezt eddig még senki sem tapasztalta.
A köszönésről szintén ugyanez a véleményem...
Úgy látszik ez csak a te egyéni meglátásod, de mit is várhatnánk egy olyan igazi "Kőkemény" ellenzéki embertől, mint amilyen te vagy? Nem is értem, hogy miért nem indultál polgármesternek, vagy ha mégis, akkor nagyon csúnyán és szégyenteljesen leszerepeltél :lol: :lol: :lol:
Apropó, ha jól emlékszem, akkor hétfőn az Idősek Karácsonyi Ünnepsége után 18 órai kezdettel közmeghallgatás lesz a tanácsteremben. Szerintem érdemes lenne elmenned, nem gondolod? Talán ott még köszönni is fognak neked, sőt, még a kérdéseidre is lehet, hogy megkapod a választ, mivel hogy ennyire elégedetlen vagy 3 hónap eltelte után egy 0-ás, vagy nem is tudom, talán mínuszos költségvetéssel, ahogy hallottam. El kell menni és ott jól föl kell tenni a kérdéseket a testületnek és a polgármesternek.
Én egyébként úgy hallottam az emberektől, hogy ennyi felajánlás még sosem érkezett, mint az utóbbi 3 hónapban történt, sőt az Adventi Ünnepségre, a gyertyagyújtásra minden egyes vasárnapra a képviselők ajánlották föl a bort, a teát, és még nagyon sok csemegét is (sütemény, hurka stb).
És ha jól tudom a képviselők 5-en lemondtak a tiszteletdíjukról, egyedül az alpolgármester asszony kap tiszteletdíjat. Erre az elmúlt vezetés alatt nem nagyon hallottuk, hogy lett volna példa...Sőt felajánlásokat sem nagyon tettek.
netti78

HozzászólásSzerző: KŐKEMÉNY » 2010.12.24. 18:44

Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
KŐKEMÉNY

HozzászólásSzerző: királylány » 2010.12.31. 09:42

Lesz tűzijáték Harsányban? Mikor?

Remélem a jövőben is szívesen olvassátok a verseket, recepteket! Kérlek benneteket, írjátok meg véleményeteket és csatlakozzatok a fórumhoz!

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

királylány
királylány

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2011.01.14. 09:26

Ennyit keresnek a sztárok (1/2 óra)
Megasztár
Tolvai Renáta: 180 000 Ft+áfa
Kökény Attila: 180 000 Ft+áfa
Kállay-Saunders András: 160 000 Ft+áfa
Lakatos Yvette: 120 000 Ft+áfa
Djordjevic István Giorgio: 120 000 Ft+áfa
Patai Anna: 120 000 Ft+áfa
Szeleczki Dávid: 120 000 Ft+áfa
Gusztos Bence: 120 000 Ft+áfa
Varga J. Bernadett: 80 000 Ft+áfa

X-faktor
Non Stop: 260 000 Ft +áfa
Vastag Csaba 250 000 Ft+áfa
Takács Nikolas: 180 000 Ft +áfa
Wolf Kati: 180 000 Ft +áfa
Janicsák Veca: 170 000 Ft +áfa
Shodeinde Dorka: 130 000 Ft +áfa
Summer Sisters: 120 000 Ft +áfa
Domokos Fanni: 100 000 Ft+áfa

És a többiek...
Gáspár Laci: 180 000 Ft +áfa
Zalatnay Cini: 170 000 Ft+áfa
Gallusz Nikolett: 150 000 Ft +áfa
Aradszky László: 125 000 Ft+áfa
Détár Enikő: 100 000 Ft +áfa
Szandi: 90 000 Ft+áfa
Melyiket válasszuk a falunapi ünnepségre :?: Egyik jobb mint a másik :!: :lol:
hókuszpók

HozzászólásSzerző: netti78 » 2011.01.15. 18:31

Szia kedves Hókuszpók!

Eddig akik felléptek nálunk valamely program keretén belül sosem tudtuk, hogy igazából mennyiért is, vagy legalábbis valamilyen oknál fogva nem nagyon foglalkoztatott senkit a dolog. Ebből a beszólásból ítélve nincs szükségük a harsányi embereknek semmiféle programra.
Szerintem tisztában van mindenki ezekkel a számokkal.
Nem is tudom 2, vagy 3 éve a Zanzbar, vagy éppen Kefír, stb. talán ingyen léptek föl?????????????????????????????
netti78

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.01.18. 07:45

Szasztok!
Közélet Harsányban című fórumban (azt hiszem )királylányt írt néhány ötletet, a falu életének felpezsdítésére, és buzdít az ötletelésre! Úgy gondoltam, ezt én ide írom!
Reggeli közben valami fenomenális ötlet jutott eszembe!!!!
Már olyan régen jártam disznótorban! Mi lenne ha... rendeznénk HAGYOMÁNY teremtőnek disznóvágást!?
Mi felnőttek emlékszünk a disznóvágások hangulatára, illatára, ízeire! De sajnos gyerekeink kimaradnak ebből, csak a boltok hűtőiben látják a disznók "alkatrészeit"!
(Ági tanár néni segítségével lekvárt főztek a gyerekek, azt hiszem egy életre megemlegetik) Nagy élmény lehetet! ugye?
Hogy mikor lehetne? Legyen vagy lehetne január utolsó hétvégéje, de talán most túl korán lenne.. de lehetne Mátyás nap környékén!
Persze ez rengeteg szervezéssel jár.., talán engedélyekkel is..és sok-sok önkéntes segítőre!
Meg tudjuk szervezni? Lenne rá igény?
Hóhányó

HozzászólásSzerző: netti78 » 2011.01.18. 12:01

Szia Hóhányó!

Nekem személy szerint nagyon tetszik az ötlet. Szerintem is meg lehetne szervezni egy jó kis disznótort, amely akár hagyománnyá is válhatna a falunkban, így minden évben megrendezésre kerülhetne.
Biztos vagyok benne, hogy sok embernek tetszene a dolog.
Remélem, hogy legalább erre lesz egy pár ember, aki reflektál valamit a sok-sok fórum olvasó közül is.
netti78

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2011.01.19. 07:17

Köszi Hóhányó az ötletet!Óriási! Támogatom!

Disznótor szavakban (panellakó nem érti)
:lol:
Gyengébb idegzetűektől és érzékeny lelkűektől itt kérünk elnézést: Elnézést kérünk!

Létező feldolgozási procedúra, napjainkban is, téli időszakban különös képpen gyakori, tekinetettel a húskészítmények eltarthatósága és a hőmérséklet összefüggésére.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Félnégy, klozet, mosdó, tea, mikádó, gumicsizma, kutya, kapunyitás, térvilágítás, haverok.

Malac, ezb@zmegdeQrvanagy, nemjönki, vigyázzonnanmajdén, holakötél, öntsdlevízzel, holakábító, megkrétázzam hova szúrjad, eriggyélmá', mostszúrjad, addatálat, mégegyet, navégre.

Palack, perzselő, kapa, lapát, Pepe, tegyükfelarácsra, Qrvanehézb@zmeg, jöhetavíz, holakefe, majdénkaparom, elégfehérJózsikám, ittafüle.

Akkorigyunkegyet, megmégegyet, hasítodvagymajdén, holabárd, holafűrész, holamalac, belit kimossátok, nincsazapénz, akutyáké.

Akkoregészség, miezszilva, barackb@zmeg, egészség!

Készavér, üljetekmárle, neállvaegyünk, ittakenyér.

Sonkamarad, lapockaszalámiba, nemdaráljuk, késselvágjuk, nailyetseláttammég, karajmarad, többikolbász, majdéndarálok, tokaszalonna abálóba, jóélesezakés, látomazujjadon, kötözdbeb@zmeg, egészség!

Miez, lócomb, minek, szaláminak, oszteztígyhogy, megfőzzük, micsoda, netörőggyvele, lapockafelitis, cukorminek, kellbele, nab@zmeg.

Sütödazsírt, hagyjadmajdén, Lacisüsse, ittafakanál, Lacikámpirosra, netanítsálb@zmeg, jóvanna, nemkellbeletej, tepertőtsüssél, nemtejbegrízez, többitahurkába, áztasdbealbelet, másikfélétis, majdéngyúromakolbászt, egészség.

Miez, hurkatöltő, ilyetseláttammég, kölcsönbevanipari, aztlátom, keményrehagymenjen, miez, lóbélteddle.

Borsmerrevan, nemkellbele, hogyhogy, mertnem, hátakkor, erőspaprika, zsemlyeminek, tüdőshurkába, ilyetseláttammég, namostlátod, egészség!

Sajtotmajdén, holaringa, azmicsoda, kétnyelűkés, jaez, borsotebbese, nab@zmeg.

Kolbásztkarikába, vagyszálba, szálba, szalonnátebbesózzad, kolozsváritebbe, sonkátmajdén, szedjétekkiazabálót.

Holareceháj, hátezmi, cigánka, ilyetseláttammég, pedigjó, majdmeglátjuk, egészség.

Májashurka, véreshurka, tüdőshurka, svábhurkába pirítottzsemlét, nab@zmeg, vastagbélbe, hogynézezmánki, netörőggyé'vele.

Urak, készapecsenye, csapassunkmárelőttebarackot, holakenyér, ittasavanyú, egykisbortpogácsát, mikorleszkészakáposzta, rétesislesz, nab@zmeg, bangladesbenmegéheznek, eriggyé'má'.

Zsírtabödönbe, kolbásztarúdra, hurkátkaréjba, sajtratéglákat, kiszúrkáltad, ezittenmegyfüstre, ezmegysózóba, miezalé, sonkapác, nemsózódelőtte, bennevanasó, készvagyunkemberek, egészségünkre.

Asztalhozemberek, holavécé, igyunkmárelőttekicsit, orjaleves,
toroskáposzta, pecsenye, kishurkakiskolbász, almásrétes, kidurranokb@zmeg, énis, csapassunkegykisbort.

Kóstolótnehogyitthagyd, hagyadmámiez, leszakadafüle, köszmégegyszer.

---------------------
Aztán a gyengébbeknek laza tizenkétórás epegörcs.
hókuszpók

ElőzőKövetkező

Vissza: Köztér