Képújság (Harsányi Hírek)

Közélet, sport, oktatás, és még sok minden más amit meg szeretnél vitatni másokkal.

Tisztelt Regisztrálni Szándékozók!

Az elmúlt időszak tapasztalata azt mutatja, hogy bizonyos keleti országokból, napi 25-30 üzleti jellegű regisztráció érkezik a fórumra. A felhasználónevek 99%-a egy betűhalmaz.
Ezért arra kérek minden új regisztrálót (a saját érdekében is), hogy a jövőben felhasználónévként lehetőleg értelmes, értelmezhető nevet válasszon.
A fentiek miatt a frissen regisztráltak csak admin jóváhagyás után lesznek teljes jogú tagok, mert csak így biztosítható a fórum biztonságos, spam mentes működése.

Admin

Re: Képújság (Harsányi Hírek)

HozzászólásSzerző: királylány » 2011.01.04. 12:18

Tisztelt Admin!

Tetszett az újév köszöntő a képújságban, de miért csak ilyen rövid ideig volt látható?
királylány

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.01.19. 19:24

Jó Estét!
Több problémám is van!
1.Lehet, hogy öreg vagyok, de nem tudom hogyan kell tekerni a képújságban?
2.Arról hogy mit döntött a kulturális és sport bizottság miért nem írnak?
3. Köszönjük szépen a meghívást a 01.21-i rendezvényre! Dicséretes, hogy gondolnak azokra is, akik nem rendelkeznek kábel Tv-vel vagy nettel, szórólapon is kapunk tájékoztatást! DE!
Az utcán ma délután több "Meghívót" találtam az utcán elszórva, de a postaládában egyet sem! Lehet, hogy más is járt így?
Hóhányó

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.02.01. 19:49

Kedves Admin!
"De mivel nem mindenkinek van internet otthon, ezért még sokáig bennmaradnak ezek a közérdekű információk a képújságban." -mint látod, ez idézet. Tőled!
Örülök az újabb két friss hírnek, de megint csak a nettel rendelkezők tudják meg! Nem népdal ez, hogy szájhagyomány útján terjedjen!
Egy ismerősöm egy kis faluban lakik, és ha valami fontosat akarnak tudatni a falu lakosságával, akkor hangosbemondó segítségével (is) tájékoztatják őket! Gondolom ahhoz hasonlóan, mint amikor a cirkusz, vagy a dinnyeárus hirdeti magát! Így akinek nincs helyi TV-je, vagy netje az is értesül róla!
Hóhányó

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.02.03. 07:59

1.Láttam a képviselői testületi ülést. Adrienn felvetette, hogy fát, vagy szenet kapjanak a rászorulók (tudjuk miért mondta ezt). De ez nehézkes. Inkább kapjanak tejet, kenyeret, konzervet, fogamzásgátlót, gyógyszert! A fűtést oldják meg a bejövő jövedelmükből!
2. Mindenki bszélhetett volna a kamerába, mert így sok mindent nem lehetett érteni!
Hóhányó

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2011.02.04. 16:40

Hóhányó!
Mindig, minden körülmények között egyet értek veled! (Tegnapi hozzászólás)
hókuszpók

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.02.07. 10:31

Érdeklődni szeretnék aki újra szeretné nézni a képviselő testületi ülést hol teheti meg?
Hóhányó

HozzászólásSzerző: admin » 2011.02.11. 14:17

"Érdeklődni szeretnék aki újra szeretné nézni a képviselő testületi ülést hol teheti meg?"

http://www.harsany.hu>Videótár>2011>Harsány Község Képviselő-testületének 2011. január 31-ei ülése

Admin
admin
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.02.14. 10:18

NEM TUDOM TEKERNI a VIDEÓT!!!! :shock: :shock: :shock:
Hóhányó

HozzászólásSzerző: admin » 2011.02.14. 16:33

Amikor elindul a lejátszás alul látható egy csík, (a sötét a már lejátszott, a világos szürke a már letöltött anyagot jelöli) ezen a csíkon pedig van egy csúszka, ezt megfogva lehet előre-hátra navigálni, de csak a világos szürke csíkon vagyis a már letöltött anyagon belűl !!

Egy tipp:
- indítsd el a lejátszást, majd állítsd le pár másodperc múlva. Igyál egy kávét vagy menj el a boltba stb. Amikor ismét a gép elé ülsz látni fogod, hogy közben a világos szürke csík szépen gyarapodott amíg távol voltál.
A már letöltött anyagon belül de csak azon belűl ide-oda lépkedhetsz előre hátra. Ha becsukod a böngészőt de utána úgy döntesz, hogy ismét meg szeretnél nézni valamit az előbbi videóból, a procedúra kezdődik előlről, (a gép ismét előlről kezdi el letőlteni az anyagot).
Az hogy egy adott videó mennyi idő alatt töltődik le a gépedre, az függ a videó méretétől (hosszától), valamint a Te internetkapcsolatod sebességétől. Nekem a képújság közel 5 perc alatt töltődött le ( ez most egy 105 Mb-os fájl és kb 24 perc hosszú). A Mazsorettről készült összeállítás 470 Mb ( 54 perc), a testületi ülésről készült pedig 623 Mb (72 perc).

Remélem tudtam segíteni: Admin
admin
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.02.16. 10:16

Kedves Admin!
Tudom tekerni a videót! Köszönöm a segítséged!

Mi lesz a kivágott fák sorsa? Ezt oda kellene adni a TÉNYLEG rászorulóknak! Akik önhibájukon kívül szorulnka rá! Munkanélküli, kis nyugdíjas!
Hóhányó

ElőzőKövetkező

Vissza: Köztér