Képújság (Harsányi Hírek)

Közélet, sport, oktatás, és még sok minden más amit meg szeretnél vitatni másokkal.

Tisztelt Regisztrálni Szándékozók!

Az elmúlt időszak tapasztalata azt mutatja, hogy bizonyos keleti országokból, napi 25-30 üzleti jellegű regisztráció érkezik a fórumra. A felhasználónevek 99%-a egy betűhalmaz.
Ezért arra kérek minden új regisztrálót (a saját érdekében is), hogy a jövőben felhasználónévként lehetőleg értelmes, értelmezhető nevet válasszon.
A fentiek miatt a frissen regisztráltak csak admin jóváhagyás után lesznek teljes jogú tagok, mert csak így biztosítható a fórum biztonságos, spam mentes működése.

Admin

Re: Képújság (Harsányi Hírek)

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2011.03.21. 13:27

Olvastátok már idén a Harsányi Krónikát? Megjelent már?

Meddig kell befizetni a súlyadót? Kaptatok már csekket?
hókuszpók

HozzászólásSzerző: 6aaaaaa » 2011.03.21. 19:32

Meddig kell befizetni a súlyadót?

A súlyadóról tavaly, vagy tavaly előtt kaptál határozatot, amiben bele volt írva, hogy mennyi a súlyadód. Csekk a hivatalban.
Amennyiben csökkent a súlyadód, arról határozatot kell, hogy kapjál. Addig nem kell fizetned.
Mi köze ennek a képújsághoz?
6aaaaaa

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2011.03.22. 13:50

Semmi köze! Bocs! Elnéztem a fórumot! Baj?
Mi az hogy tavaly vagy tavaly előtt!? Az minden évben van és márc15-ig és szept. 15-ig be kell fizetni! Nem!? Két részletben. KI szokták hozni a csekket. Eddig kihozták.
hókuszpók

HozzászólásSzerző: 6aaaaaa » 2011.03.22. 14:29

Nem baj, csak megjegyeztem.
Igen, eddig kihozták.
Most meg majd fizeted a késedelmi pótlékot.

A vicceket fejből írod, vagy valahonnét másolod, mert ez is egy jó vicc.
6aaaaaa

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2011.03.24. 10:05

Csekk. Megvan. Befizetve.
Vicc. Másolás, beillesztés.
A képújsághoz: találtam egy-két hibát én is! Hiradó vagy híradó; két havonta vagy kéthavonta; fenitek= fentiek. Ill. szerintem ezt így kell írni: Tisztelt Sportszerető Harsányiak!
Szerintetek?
hókuszpók

HozzászólásSzerző: 6aaaaaa » 2011.03.24. 10:53

Szerintem:
Tisztelt sportszerető harsányiak!
6aaaaaa

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.04.07. 10:12

Sziasztok!

Kíváncsi lennék rá, hogy ha a neten lehet látni a friss híreket, azzal egyidőben a képújságon miért nem?
A képújságban idén még nem olvastam a fociról szóló híreket! Hiányolom.
Hóhányó

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.04.08. 09:19

Admin!
Köszönöm a választ, de ezt miért nem olvashatja más is? Szerintem másokat is érdekel(het)nek a kérdésekre a válaszok.

Más: a posta reklámozása (több mint egy éve, amit már mindenki tud és a lényeg, hogy működjön) felesleges.
Inkább szívesebben olvasnám ÉVEKIG is a hulladékgyűjtésről a felhívást! Mert sokan iszunk ásványvizet és dobozos ( :P ) dolgokat, laposra taposva ( :) ) kevés helyet foglal és mindenkinek akad egy sufnija, ahol tárolhatja, egy-egy ilyen hulladékgyűjtési akcióig!
SEGÍTSÜNK KÖZÖSEN a gyerekeinknek!
Hóhányó

HozzászólásSzerző: admin » 2011.04.11. 18:04

"Más: a posta reklámozása (több mint egy éve, amit már mindenki tud és a lényeg, hogy működjön) felesleges."

Lehet, hogy számodra felesleges, de rajtad kívül másnak még nem volt kifogása ellene. Két jó okot tudok mondani amiért fent van:
1.Közszolgáltatást végez.
2.Hogy az újonnan beköltözők is láthassák.

Admin
admin
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.04.13. 09:38

Vártam volna a többiek (Hókuszpók, 6a, netti stb. ) reagálását, mert majdnem úgy néz ki, hogy egyedül beszélgetek magammal. Kérdéseimre nem válaszolnak (elvétve), felvetéseimre semmi reagálás. Lehet, hogy nem is írok többet ( admin megnyugszik).
DE! Lehet, hogy még senki nem szólt. Így nem tudhatod, hogy zavar-e valakit.
A Postát könnyű megtalálni, de pl. a Polgármesteri Hivatalra nincs kiírva az, hogy az a hivatal. Szívesen látnék rajta egy Harsány címert is.
A könyvtár jelenleg hol található? Ki van írva? Nem tudom.
Más: megnéztem a képviselőtestületi ülést, és nem először láom, hogy a képviselők meg sem szólalnak! Mindent elsőre megértenek, semmihez nincs kérdésük, felvetésük. Vagy ezt a kameramentes órában teszik?
A bizottságban dolgozók szerintem sokkal többet dolgzoznak, mert felelősen kell dönteniük több dologban!
Vagy rosszul látom?!
Hóhányó

ElőzőKövetkező

Vissza: Köztér