Harsányi utak helyzete

Közélet, sport, oktatás, és még sok minden más amit meg szeretnél vitatni másokkal.

Tisztelt Regisztrálni Szándékozók!

Az elmúlt időszak tapasztalata azt mutatja, hogy bizonyos keleti országokból, napi 25-30 üzleti jellegű regisztráció érkezik a fórumra. A felhasználónevek 99%-a egy betűhalmaz.
Ezért arra kérek minden új regisztrálót (a saját érdekében is), hogy a jövőben felhasználónévként lehetőleg értelmes, értelmezhető nevet válasszon.
A fentiek miatt a frissen regisztráltak csak admin jóváhagyás után lesznek teljes jogú tagok, mert csak így biztosítható a fórum biztonságos, spam mentes működése.

Admin

Re: Harsányi utak helyzete

HozzászólásSzerző: netti78 » 2011.01.24. 15:57

Hókuszpók!

Ezek szerint te tudsz valamit, merthogy azt említed, nem is olyan üres az a zseb, mint gondoljuk??? Tájékoztathatnál minket ezekről a dolgokról.
Milyen dátum nincs a szemed előtt?
A szóra bírásról pedig csak annyit, hogy ha emlékezetem nem csal volt egy fórum nem is olyan régen, ahol ezek szerint nem vettél részt. Ott föl tehetted volna a kérdéseidet és biztos, hogy te is választ kaptál volna rá, mint sokan mások.
Ne viccelj már velem! Te tényleg úgy gondolod, hogy ezek a dolgok 1-2-3 hónap alatt egy csapásra csak úgy megváltoznak??? :D
Mert ha jól tudom, akkor kb. 3 hónap telt el a választások óta. Talán csodára, vagy valamiféle varázslatra számítottál NAGY VARÁZSLÓ??? :lol: :lol: :lol: ;)
netti78

HozzászólásSzerző: zolee » 2011.02.05. 11:41

A laktanyától lefelé vezető út annyira szar állapotban van, hogy már szánalmas. Itt már nem kátyúzni kell, hanem újraönteni az egészet.
zolee

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.02.17. 09:45

Helyreállítási munkálatok!?
Elkezdődött? Már be is fejeződött! Vagy rosszul látom?!

A közmunkások eljutnak a cserépüzem helyét is kitakarítani? Az is egy szégyenfoltja a falunak!

Újra itt a tél!
Megkérlek benneteket, hogy takarítsátok le a járdát, ahol nincs, azt az útszakaszt, ahol lenni kéne lennie!Vagy szórjátok le, mivel aki idős (nem bírja), vagy dolgozni jár, mire haza ér letapossák a havat. Ma akkorát estem! :o Szerencsére nem történt semmi bajom!
De ha mégis? Akkor ki felel érte?
Hóhányó

HozzászólásSzerző: zolee » 2011.02.20. 09:32

Hóhányó!

Nyugodj bele, hogy fogsz még esni nagyokat a télen, mert úgyse változik semmi. Majd ha elolvad a hó akkor csak sáros leszel.
zolee

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.03.01. 11:50

Az útjavítás "lendülete" leállt? Miért? Kaphatunk róla tájékoztatást?
Kritikán aluli a Pingyom felé vezető útszakasz!
Tegnap valaki egy országos rádióba betelefonált valaki (köszönjük) de megoldás nincs!
Ha kidobnak az ajtón, vissza kell mászni az ablakon és kilincselni, szólni!
Balesetveszélyes mivel még a busznak is át kell mennie a másik sávba, hogy nehogy tengelytörés vagy egyéb történjen!
Naponta ezen közlekedni..... :cry:
A helyi utakkal mi a helyzet? Választ várunk!
Hóhányó

HozzászólásSzerző: netti78 » 2011.03.02. 18:35

Kedves Hóhányó!

Amint láthatod, elkészült az ideiglenes javítás a Pingyomon. Szerintem örülhetünk neki, hogy a mi polgármesterünknek erre is kiterjed a figyelme, mert a bükkaranyosiak és a kisgyőriek is ugyanazon az úton járnak. A családunk egyébként személyesen is ismeri a nyéki közutasok vezetőjét (Szilvai Attilát) és amikor legutóbb beszéltünk vele kb. 2 hete, akkor azt mondta, hogy február 25-én folytatják az elkezdett javítási munkálatokat. De amint láthattuk, 25-én reggelre leesett egy kis hó, és gondolom, ez akadályozta a dolgot. Így hát eltolódott egy pár nappal. De legalább elkészült, ugyan van még hiányosság benne, de ma már legalább nagyjából lehetett közlekedni a Pingyomon.
netti78

HozzászólásSzerző: bobby » 2011.03.02. 21:57

Netti!
Szerintem egy polgármesternek az a dolga, hogy a község érdekeit képviselje. Természetes dolog, hogy intézkedik út ügyben, mivel ez a munkája része. Sokaknak furcsa lehet még ez, miután 20 évig olyan polgármesterünk volt, aki magasról tojt mindenre. Ez a foltozgatás egyébként semmit sem ér, ugyan olyan rossz közlekedni rajta, folt hátán folt, pár hónap és jöhetnek megint kátyúzni. Újra kéne aszfaltozni az egész Harsány-Miskolc szakaszt, de van egy olyan érzésem, hogy néhány évet még várnunk kell rá.
bobby

HozzászólásSzerző: Hóhányó » 2011.03.03. 06:40

Bobby4
Ez így igaz! Feladata, befolyása, lehetősége,kötelessége, családja érdekében(!) is! Sorolhatnánk még a minősítéseket, mivel ezt is vállalta, mikor elindult a választáson!
Netti! Közösen, a kisgyőri és az aranyosi polgármesterrel kérték az út javítását! Valószínűleg a harsányi 2000 ember biztonságos közlekedése kevés lett volna? A közútkezelők miért veszik fel a fizetésüket? Járják az utakat és felmérik a hibákat! Eddig ezt miért nem láttak? Úgy tudom, a buszsofőrök is tettek bejelentést, de süket fülekre talált!
Nekünk is kell egy belső durrdefekt? hogy a busz lemeze felszakadjon?
Hóhányó

HozzászólásSzerző: hókuszpók » 2011.03.03. 11:23

Bobby!
Mindig, minden körülmények között eggyet értek veled!
Meg Hóhányónak is igaza van.
Netti is jól ír, csak nagyon elvakult a jelenlegi vezetés felé... na de kibe bízzunk, ha nem a jelenlegi felállásban?
hókuszpók

HozzászólásSzerző: dzsem » 2011.05.31. 05:42

Az lehetetlen,hogy a régi polgármester is tett a foltozgatás érdekében csak nem tette közzé a képújságban?
dzsem

ElőzőKövetkező

Vissza: Köztér