Általános, Harsánnyal kapcsolatos témák

Közélet, sport, oktatás, és még sok minden más amit meg szeretnél vitatni másokkal.

Tisztelt Regisztrálni Szándékozók!

Az elmúlt időszak tapasztalata azt mutatja, hogy bizonyos keleti országokból, napi 25-30 üzleti jellegű regisztráció érkezik a fórumra. A felhasználónevek 99%-a egy betűhalmaz.
Ezért arra kérek minden új regisztrálót (a saját érdekében is), hogy a jövőben felhasználónévként lehetőleg értelmes, értelmezhető nevet válasszon.
A fentiek miatt a frissen regisztráltak csak admin jóváhagyás után lesznek teljes jogú tagok, mert csak így biztosítható a fórum biztonságos, spam mentes működése.

Admin

Általános, Harsánnyal kapcsolatos témák

HozzászólásSzerző: admin » 2010.09.25. 05:37

Minden egyéb szabadon, pont úgy, ahogy a Vendégkönyvben volt.
admin
Adminisztrátor

Re: Általános, Harsánnyal kapcsolatos témák

HozzászólásSzerző: admin » 2010.09.25. 06:40

Tisztelt kritikus!

Utólagos engedelmével a Vendégkönyvbe szánt bejegyzését beemeltem ide.

"Név:
kritikus

Üzenet:
Tisztelt Admin!
Mi ez ha nem cenzúra?! NA hozzászólását nem közölte le! Mivel jobb ha a fórumba ír? Ha valaki Harsány honlapjára látogat, elolvassa a vendégkönyvet is és a fórumba is beleolvas.
A mai napon annyit mindent olvastunk ilyen-olyan kiadványokban! Hát arra se lehet senki büszke! Egyszer már írtam, hogy a nagypolitikai ígérgetéseket már jól tudják!
Egyébként padok kellenének a temetőkbe is, és jó lenne egy kerékpárút is.
A képújság le van maradva, mert nyári híreket olvasunk szept. 24-én és az új kenyér ünnepéről..
Ill. nemcsak Pók Istvánné 90 éves, de gratulálok nekii! "

Ennek bizonyos részeire reagálnék.

"Mivel jobb ha a fórumba ír? Ha valaki Harsány honlapjára látogat, elolvassa a vendégkönyvet is és a fórumba is beleolvas."
A fórum tematikusabb rendezettebb, és ellentétben a vendégkönyvvel, itt azonnal megjelenik a vélemény.

"Egyébként padok kellenének a temetőkbe is, "
Tudomásom szerint Harsányban a temetők az egyházak tulajdonában vannak. Bízom benne, hogy Ők is olvassák a fórumot :-) .

"A képújság le van maradva, mert nyári híreket olvasunk szept. 24-én és az új kenyér ünnepéről.."
Az Ön által említett nyári hír, egy hírblokk szerves része. Ha úgy tetszik a fogalmazásban a bevezetés.

"Ill. nemcsak Pók Istvánné 90 éves,"
Információm szerint, a többi szépkorú meglátogatására is sor kerül nemsokára.

" de gratulálok nekii!"
Sok kritika érte a képújságot, a benne lévő helyesírási hibák, elírások miatt. Itt nálam miközben ezeket a sorokat írom az elírásokat, helyesírási hibákat piros hullámos vonallal húzza alá a gép. A Vendégkönyvi bejegyzés készítésekor szintén. Gondolom az Ön gépén ez szintén így működik. ( Egyébként van élet a Word-on túl is, lásd Bükkszentkereszti ez mondat elején ugye nagybetűvel írandó. :-)

Köszönöm észrevételeit. Üdvözlettel: Admin
admin
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: admin » 2010.09.25. 06:56

kritikus - 2010-09-24 21:06:01

Tisztelt Admin!

Mi ez ha nem cenzúra?! NA hozzászólását nem közölte le! Mivel jobb ha a fórumba ír? Ha valaki Harsány honlapjára látogat, elolvassa a vendégkönyvet is és a fórumba is beleolvas.
A mai napon annyit mindent olvastunk ilyen-olyan kiadványokban! Hát arra se lehet senki büszke! Egyszer már írtam, hogy a nagypolitikai ígérgetéseket már jól tudják!
Egyébként padok kellenének a temetőkbe is, és jó lenne egy kerékpárút is.
A képújság le van maradva, mert nyári híreket olvasunk szept. 24-én és az új kenyér ünnepéről..
Ill. nemcsak Pók Istvánné 90 éves, de gratulálok nekii!
admin
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Hajrá Harsány » 2010.10.16. 14:12

Október van ,azaz az idősek hava !Köszöntjük az időseket !A községünk legidősebbjeit K R.P D !
P Á!
Hajrá Harsány

HozzászólásSzerző: zsóri » 2010.10.22. 19:41

Remélem amennyien támogattuk az új vezetést ,annyian leszünk a téren, október 23.kán ,az ünnepségen!!!
zsóri

HozzászólásSzerző: Roxana » 2010.10.23. 17:31

Ki az a K.R.P.D.P.Á ? Kit kell köszönteni? :oops: Ki? Mikor?
Hány ember volt a Fő téren vagy a Köztéren? Remélem, én is, hogy sok! :!: A krém pedig teljes mellszélességgel! ;)
És a futáson? Talán meg kellene magyarázni, hogy miért kell futni a turulmadárért!? :?
Roxana

HozzászólásSzerző: netti78 » 2010.10.24. 09:10

Kedves Roxana!

Ezek szerint te nem voltál ott az Október 23-ai Ünnepségen.
Engedd meg, hogy elmondjam, ez volt az első olyan Ünnep, amelyet, mivel hétvégére esett, a napján tartottak meg községünkben, és érdekes módon minden pedagógus, minden intézmény vezető, közintézményi dolgozó részt vett az Ünnepségen. Meg is jegyezték a jelen lévő pedagógusok, hogy ennyien még sosem tisztelték meg ezt, és az ehhez hasonló az Ünnepeket a részvételükkel.
Ugyanis eddig amennyire az emlékezetem nem csal, a hétvégére eső Ünnepségeket, mindig az előtte lévő utolsó munkanapon tartották meg.
Úgyhogy Kedves Roxana, nagyon sajnálom, hogy le kellett lombozzalak ezzel kapcsolatban.
netti78

HozzászólásSzerző: Roxana » 2010.10.24. 12:25

Netti!
Örülök, hogy ennyien ott voltak4 :) az állami is kordon nélkül, rendben lezajlott. :)
A délutáni futás is rendben lezajlott. Csak így tovább! Épül a közösség, a közösségi összefogás! Csak soKáig tartson a lendület!
Gyűjtsünk még pénzt: a patak, az utak, a járdák, az árkok stb. rendbe tételére, felújítására, megépítésére is!
Egy kissé kétkedő vagyok, de drukkolok a haladásnak!
De tényleg.
Roxana

HozzászólásSzerző: netti78 » 2010.10.24. 14:31

Roxana!

Látom, hogy nemcsak faluszinten, hanem az ország vezetésével kapcsolatosan is kételyeid vannak, de emlékezz csak vissza, hogy az áprilisi parlamenti választások óta hány alkalommal volt szükséges a kordonok használata ahhoz, hogy egy Ünnepség, vagy egy Megemlékezés megtörténjen... ;)
Ez úgy gondolom, hogy az előző kormánynak volt szükséges, ugyanis azelőtt is csak olyan helyeken voltak szükségesek a kordonok, ahol MSZP, vagy SZDSZ közeli emberek tartották a beszédet. Ez nagyon szomorú, és azt hiszem, ezt maguknak köszönhették, ugyanis gondoljuk végig, hogy 8 év alatt hová juttatták az országot és a magyar családokat. :twisted: :cry:
netti78

HozzászólásSzerző: Tóth Tamás » 2010.10.25. 18:54

P.Á. az nem lehet más mint Papp Árpi!
Tóth Tamás

Következő

Vissza: Köztér